Książka jest dostępna w katolickich księgarniach (np. tantis.pl), można ją zamówić również za naszym pośrednictwem (szczegóły w Zakrystii). Wszystkie materiały dostępne będą również na stronie Zawierzenie33.pl.

Idea oddania się Panu Jezusowi przez Maryję inspirowała wielu świętych i przyjaciół Boga, m.in. św. Jana Pawła II, kard. Stefana Wyszyńskiego i św. Maksymiliana Kolbego. Jeśli chcesz do nich dołączyć i doświadczyć niezwykłej opieki Matki Przenajświętszej, skorzystaj z duchowego skarbu, przekazanego nam przez św. Ludwika.

Święty Ludwik Maria Grignion de Montfort był kapłanem i pisarzem żyjącym na przełomie siedemnastego i osiemnastego wieku, autorem słynnego Traktatu o doskonałym nabożeństwie do Maryi. Propagował gorąco ideę powierzenia się Panu Jezusowi przez Maryję i stworzył specjalny, obejmujący 33 dni program duchowego przygotowania się do tego aktu. Pierwsze 12 dni tego okresu to czas oderwania się od ducha tego świata, by móc bardziej zrozumieć ducha Chrystusa i przez to zbliżyć się do Jezusa. Kolejne 21 dni to czas poznawania tajemnic Chrystusa i Maryi. Dzień zawierzenia się przypada 34 dnia. Może ono się dokonać zarówno prywatnie, jak i uroczyście, w obecności kapłana.

TYTUŁ Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort
AUTOR Opracowanie Zbiorowe
WYDAWNICTWO Wydawnictwo eSPe
JĘZYK WYDANIA polski
JĘZYK ORYGINAŁU polski
LICZBA STRON 287
DATA PREMIERY 2015-06-18
ROK WYDANIA 2015
WYMIARY PRODUKTU [MM] 180 x 14 x 120
OKŁADKA Miękka